*********************************************************************************************************************************************************** ***********************************************************************************************************************************************************
Teknologji

Taksisti rrefuzon seks prej klientes, përballet me probleme legale!(VIDEO) »

06:46 pm |   Hervey Farrell, një taksist në qytetin e New Orleans ka përjetuar një situatë të pakëndëshme me Jennifer Gaubert e cila i është “gjuajtur” në prehër dhe i ka ofruas seks. Por Farrell…

Apr 14 2014 / No Comment / Read More »

Interesante: Ja si lindi fotoja që e keni parë më së shumti në jetë (Video) »

09:37 pm | Kompania Microsoft këtë javë kujton diçka me rëndësi nga historia e saj. Kështu, është publikuar videoja që tregon të vërtetën e fotografisë që dikur ishte në desktopin e kompjuterit tuaj. Fotografia “Bliss” është…

Apr 11 2014 / No Comment / Read More »

Publikohet videoja e arrestimit të trafikantëve të bombave (VIDEO) »

rp_38.png

09:20 pm | Policia ka bërë publike sot videon e arrestimit të 2 personave, pas një operacioni kundër trafikimit të bombave me telekomandë. Mësohet se, në pranga kanë përfunduar Pjetër Babaj, 58 vjeç, banues në lagjen…

Apr 11 2014 / No Comment / Read More »

MOST RECENT

Lajme

 • gjoksi

  E fiton gruan ne lojë dhe e detyron ta tregoj gjoksin ne kamer!!!!Shikoni se cka ndodh(video)

  Read More

 • kanada

  Kanada kërkon punëtorë, lehtëson mundësitë për migrim

  Read More

 • cola

  Ndikimi i Coca Cola në trupin tuaj

  Read More

 • Vrima5

  Shikoni se çfarë fshehet në këtë vrimë! (FOTO)

  Read More

 • happy

  Myslimanët ne UK që vallëzojnë hitin “Happy”, video e cila po then rekorde ne boten islame dhe me tej!!!

  Read More

 • nikoliq

  Qazimi po i ‘tranon’ këngëtaret serbe

  Read More

 • kercimi arab

  Kërcimi që po “çmend” arabët (VIDEO)

  Read More

 • Taksisti rrefuzon seks prej klientes, përballet me probleme legale!(VIDEO)

  Read More

 • prinderit varrosin

  Prinderit e varrosin femjen e gjalle,ngarje e vertet ne afrike (Video)!

  Read More

 • vajzat shqiptare shiten

  Vajzat shqiptare ‘shiten’ në Serbi për 5 mijë euro (VIDEO)

  Read More

 • Interesante: Ja si lindi fotoja që e keni parë më së shumti në jetë (Video)

  Read More

 • rp_38.png

  Publikohet videoja e arrestimit të trafikantëve të bombave (VIDEO)

  Read More

 • sherr

  Sherr ne mes te Prishtines vajzat grushtohen para diskotekes DUPLEX-video

  Read More

 • dasmaaa

  Dasma Shqiptare që ka arritur miliona klikime në youtube

  Read More

 • kenga

  Kënga që po thyen “rekorde” (VIDEO)

  Read More

 • toaleti

  Dallimi mes meshkujve dhe femrave kur shkojne ne toalet(video)

  Read More

 • Flet për kriminalitetin në TV, i vjedhin varësen live para kameres (Video)

  Read More

 • Videoja e plotë me momentet e fundit të jetës së Kudret Kumes (Ilia Kareli) (Video)

  Read More

 • Skandali i kongresmenit, kapet në flagrancë me gruan e shokut (VIDEO)

  Read More

 • Tifozi-i-barcelones

  Si reagoi një tifoz i Barcelonës, pas humbjes (VIDEO)

  Read More

 • Kujdes me telefonin kur jeni në timon (Video+16)

  Read More

 • dosja

  Kush ishin personazhet e asaj qe sot njihet me emrin “Dosja Tropoja”(video)

  Read More

 • Burdushi-460x300

  Kjo ishte edhe më SKANDALOZE nga Burdushi, ku këto skena u hoqën nga montazha… (VIDEO)

  Read More

 • agron llaka

  Agron Llakaj deklason Burdushin (Video)

  Read More

 • gropa

  MAHNITESE!!! GROPA QE GELLTIT GJITHCKA PARA VETES(VIDEO)

  Read More

 • vajzat shqiptaree

  SKANDAL: Vajzat Shqiptare Qe Nuk Kan Turp per Azgje (Video)

  Read More

 • bleonaa

  Ups vjen Bleona me 1 tjeter Video “hot” kësaj rradhe gjirohet me vetëdëshirë (VIDEO)

  Read More

 • vemendja

  Ja si terhiqet vemendja e meshkujve , 100% funksionale (VIDEO)

  Read More

 • Vendosi të vdiste për të shpëtuar foshnjën që kishte në bark (Video)

  Read More

 • 8 vjeçari me trupin e një ‘bodybuilderi’ të rritur (VIDEO)

  Read More

 • Mësuesja e Matematikës i josh nxënsit me vallzim seksi (Video)

  Read More

 • Shmanget tragjedia, futbollisti i shpëton jetën kundërshtarit (VIDEO)

  Read More

 • Nje nga armet me te fuqishme qe mund te blihet (Video)

  Read More

 • Letra e fundit e Karelit (Video)

  Read More

 • bebe

  Shikoni cka ndodh me kete femije qe gjindet ne mes te disa kobrave VIDEO

  Read More

 • serbia sulmon

  Tirana jep alaramin: Serbia mund ta sulmojë Kosovën?! (VIDEO)

  Read More

 • erdogan

  Ja pse u ndalua Twitter ne Turqi(video)

  Read More

 • rp_thumbBB-300x193.jpg

  Video shokuese nga Siria, fëmijët hanë çfarë të gjejnë në tokë (VIDEO)

  Read More

 • Të ecësh mbi ujë! (VIDEO)

  Read More

 • bjonde

  Çfarë mund të ndodh kur një bionde ecë nëpërmes kampusit të Universitetit të Kajros? (Video)

  Read More

Myslimanët ne UK që vallëzojnë hitin “Happy”, video e cila po then rekorde ne boten islame dhe me tej!!! »

03:53 pm |   Ka vetëm dy ditë që është hedhur në youtube një video e përgatitur nga një grup që quhet ‘Honesty Policy’, ku janë filmuar myslimanë të të gjitha moshave, që të gjithë britanikë, që këndojnë hit-in e këngëtarit Pharrell Williams me titullin “Happy”, dhe vallzojnë, qeshin, argëtohen nën ritmet e kësaj kënge shumë gazmore e…

Apr 18 2014 / No Comment / Read More »
happy

Ndikimi i Coca Cola në trupin tuaj »

11:12 pm |   Por, a e dini çfarë ndodh me trupin tuaj kur ju pini një coca cola? Kjo pije është një nga pijet më të këqija për konsumim, sepse përmban shumë sheqer. Coca Cola po ashtu është e pasur me kafeinë dhe nuk është aspak e mirë për trupin. Ja si ndikon cola cola në trupin…

Apr 23 2014 / No Comment / Read More »
cola

Myslimanët ne UK që vallëzojnë hitin “Happy”, video e cila po then rekorde ne boten islame dhe me tej!!! »

03:53 pm |   Ka vetëm dy ditë që është hedhur në youtube një video e përgatitur nga një grup që quhet ‘Honesty Policy’, ku janë filmuar myslimanë të të gjitha moshave, që të gjithë britanikë, që këndojnë hit-in e këngëtarit Pharrell Williams me titullin “Happy”, dhe vallzojnë, qeshin, argëtohen nën ritmet e kësaj kënge shumë gazmore e…

Apr 18 2014 / No Comment / Read More »
happy

Kuriozitete

cola

Ndikimi i Coca Cola në trupin tuaj »

11:12 pm |   Por, a e dini çfarë ndodh me trupin tuaj kur ju pini një coca cola? Kjo pije është një nga pijet më të këqija për konsumim, sepse përmban shumë…

Apr 23 2014 / No Comment / Read More »

Sport

8 vjeçari me trupin e një ‘bodybuilderi’ të rritur (VIDEO) »

01:19 pm | Ia ka dalë mbanë përmes viteve stërvitjesh të ashpra, që i ka nisur që në moshë të hershme. Vetëm 8 vjeç është,…

Apr 4 2014 / No Comment / Read More »

Shmanget tragjedia, futbollisti i shpëton jetën kundërshtarit (VIDEO) »

12:51 am | Shpëton për mrekulli futbollisti, jeta e të cilit u var në fije të perit dje në një stadium ukrainas. Incidenti traumatizues ndodhi…

Apr 1 2014 / No Comment / Read More »
Bukuroshja me e rrezikshme ne bote(video) » Nokautohet LeBron James, shiko cfar tmerri..!! (VIDEO) » Video sportive që bëri 5 milionë njerëz të lotojnë!!! » Rrezikon jetën për rekord (VIDEO) » Sporti pa kurrfarë regulla të lojës (VIDEO) »