Teknologji

Taksisti rrefuzon seks prej klientes, përballet me probleme legale!(VIDEO) »

06:46 pm |   Hervey Farrell, një taksist në qytetin e New Orleans ka përjetuar një situatë të pakëndëshme me Jennifer Gaubert e cila i është “gjuajtur” në prehër dhe i ka ofruas seks. Por Farrell…

Apr 14 2014 / No Comment / Read More »

Interesante: Ja si lindi fotoja që e keni parë më së shumti në jetë (Video) »

09:37 pm | Kompania Microsoft këtë javë kujton diçka me rëndësi nga historia e saj. Kështu, është publikuar videoja që tregon të vërtetën e fotografisë që dikur ishte në desktopin e kompjuterit tuaj. Fotografia “Bliss” është…

Apr 11 2014 / No Comment / Read More »

Publikohet videoja e arrestimit të trafikantëve të bombave (VIDEO) »

rp_38.png

09:20 pm | Policia ka bërë publike sot videon e arrestimit të 2 personave, pas një operacioni kundër trafikimit të bombave me telekomandë. Mësohet se, në pranga kanë përfunduar Pjetër Babaj, 58 vjeç, banues në lagjen…

Apr 11 2014 / No Comment / Read More »

MOST RECENT

Lajme

 • happy

  Myslimanët ne UK që vallëzojnë hitin “Happy”, video e cila po then rekorde ne boten islame dhe me tej!!!

  Read More

 • nikoliq

  Qazimi po i ‘tranon’ këngëtaret serbe

  Read More

 • kercimi arab

  Kërcimi që po “çmend” arabët (VIDEO)

  Read More

 • Taksisti rrefuzon seks prej klientes, përballet me probleme legale!(VIDEO)

  Read More

 • prinderit varrosin

  Prinderit e varrosin femjen e gjalle,ngarje e vertet ne afrike (Video)!

  Read More

 • vajzat shqiptare shiten

  Vajzat shqiptare ‘shiten’ në Serbi për 5 mijë euro (VIDEO)

  Read More

 • Interesante: Ja si lindi fotoja që e keni parë më së shumti në jetë (Video)

  Read More

 • rp_38.png

  Publikohet videoja e arrestimit të trafikantëve të bombave (VIDEO)

  Read More

 • sherr

  Sherr ne mes te Prishtines vajzat grushtohen para diskotekes DUPLEX-video

  Read More

 • dasmaaa

  Dasma Shqiptare që ka arritur miliona klikime në youtube

  Read More

 • kenga

  Kënga që po thyen “rekorde” (VIDEO)

  Read More

 • toaleti

  Dallimi mes meshkujve dhe femrave kur shkojne ne toalet(video)

  Read More

 • Flet për kriminalitetin në TV, i vjedhin varësen live para kameres (Video)

  Read More

 • Videoja e plotë me momentet e fundit të jetës së Kudret Kumes (Ilia Kareli) (Video)

  Read More

 • Skandali i kongresmenit, kapet në flagrancë me gruan e shokut (VIDEO)

  Read More

 • Tifozi-i-barcelones

  Si reagoi një tifoz i Barcelonës, pas humbjes (VIDEO)

  Read More

 • Kujdes me telefonin kur jeni në timon (Video+16)

  Read More

 • dosja

  Kush ishin personazhet e asaj qe sot njihet me emrin “Dosja Tropoja”(video)

  Read More

 • Burdushi-460x300

  Kjo ishte edhe më SKANDALOZE nga Burdushi, ku këto skena u hoqën nga montazha… (VIDEO)

  Read More

 • agron llaka

  Agron Llakaj deklason Burdushin (Video)

  Read More

 • gropa

  MAHNITESE!!! GROPA QE GELLTIT GJITHCKA PARA VETES(VIDEO)

  Read More

 • vajzat shqiptaree

  SKANDAL: Vajzat Shqiptare Qe Nuk Kan Turp per Azgje (Video)

  Read More

 • bleonaa

  Ups vjen Bleona me 1 tjeter Video “hot” kësaj rradhe gjirohet me vetëdëshirë (VIDEO)

  Read More

 • vemendja

  Ja si terhiqet vemendja e meshkujve , 100% funksionale (VIDEO)

  Read More

 • Vendosi të vdiste për të shpëtuar foshnjën që kishte në bark (Video)

  Read More

 • 8 vjeçari me trupin e një ‘bodybuilderi’ të rritur (VIDEO)

  Read More

 • Mësuesja e Matematikës i josh nxënsit me vallzim seksi (Video)

  Read More

 • Shmanget tragjedia, futbollisti i shpëton jetën kundërshtarit (VIDEO)

  Read More

 • Nje nga armet me te fuqishme qe mund te blihet (Video)

  Read More

 • Letra e fundit e Karelit (Video)

  Read More

 • bebe

  Shikoni cka ndodh me kete femije qe gjindet ne mes te disa kobrave VIDEO

  Read More

 • serbia sulmon

  Tirana jep alaramin: Serbia mund ta sulmojë Kosovën?! (VIDEO)

  Read More

 • erdogan

  Ja pse u ndalua Twitter ne Turqi(video)

  Read More

 • rp_thumbBB-300x193.jpg

  Video shokuese nga Siria, fëmijët hanë çfarë të gjejnë në tokë (VIDEO)

  Read More

 • Të ecësh mbi ujë! (VIDEO)

  Read More

 • bjonde

  Çfarë mund të ndodh kur një bionde ecë nëpërmes kampusit të Universitetit të Kajros? (Video)

  Read More

 • Astronauti i NASA-s flet për “takimin” me alienët!? (Video)

  Read More

 • Video e atentatit në Fushë-Krujë (Video)

  Read More

 • Narko boss

  Shqiptari nga Shkupi, merr “fronin” e narkobosit serb Shariç

  Read More

 • rp_aa10-300x220.png

  Tragjike! Nxënësi hidhet nga dritarja gjatë orës së mësimit, kujdes pamje të ashpra! (video)

  Read More

Myslimanët ne UK që vallëzojnë hitin “Happy”, video e cila po then rekorde ne boten islame dhe me tej!!! »

03:53 pm |   Ka vetëm dy ditë që është hedhur në youtube një video e përgatitur nga një grup që quhet ‘Honesty Policy’, ku janë filmuar myslimanë të të gjitha moshave, që të gjithë britanikë, që këndojnë hit-in e këngëtarit Pharrell Williams me titullin “Happy”, dhe vallzojnë, qeshin, argëtohen nën ritmet e kësaj kënge shumë gazmore e…

Apr 18 2014 / No Comment / Read More »
happy

Myslimanët ne UK që vallëzojnë hitin “Happy”, video e cila po then rekorde ne boten islame dhe me tej!!! »

03:53 pm |   Ka vetëm dy ditë që është hedhur në youtube një video e përgatitur nga një grup që quhet ‘Honesty Policy’, ku janë filmuar myslimanë të të gjitha moshave, që të gjithë britanikë, që këndojnë hit-in e këngëtarit Pharrell Williams me titullin “Happy”, dhe vallzojnë, qeshin, argëtohen nën ritmet e kësaj kënge shumë gazmore e…

Apr 18 2014 / No Comment / Read More »
happy

Kërcimi që po “çmend” arabët (VIDEO) »

09:53 am | ​Këto kohë në Arabinë Saudite, kërcimi i quajtuar “vallja e pinguinit” është kërcimi në modë, i cili për kërcehet nga ndeshjet e futbollit e deri në dasma. Videot me pamje nga kërcimet janë listuar si videot me numrin më të madh të klikimeve të javës së fundit.…

Apr 15 2014 / No Comment / Read More »
kercimi arab

Myslimanët ne UK që vallëzojnë hitin “Happy”, video e cila po then rekorde ne boten islame dhe me tej!!! »

03:53 pm |   Ka vetëm dy ditë që është hedhur në youtube një video e përgatitur nga një grup që quhet ‘Honesty Policy’, ku janë filmuar myslimanë të të gjitha moshave, që të gjithë britanikë, që këndojnë hit-in e këngëtarit Pharrell Williams me titullin “Happy”, dhe vallzojnë, qeshin, argëtohen nën ritmet e kësaj kënge shumë gazmore e…

Apr 18 2014 / No Comment / Read More »
happy

Kuriozitete

kercimi arab

Kërcimi që po “çmend” arabët (VIDEO) »

09:53 am | ​Këto kohë në Arabinë Saudite, kërcimi i quajtuar “vallja e pinguinit” është kërcimi në modë, i cili për kërcehet nga ndeshjet e futbollit e deri në dasma. Videot me pamje nga…

Apr 15 2014 / No Comment / Read More »

Sport

8 vjeçari me trupin e një ‘bodybuilderi’ të rritur (VIDEO) »

01:19 pm | Ia ka dalë mbanë përmes viteve stërvitjesh të ashpra, që i ka nisur që në moshë të hershme. Vetëm 8 vjeç është,…

Apr 4 2014 / No Comment / Read More »

Shmanget tragjedia, futbollisti i shpëton jetën kundërshtarit (VIDEO) »

12:51 am | Shpëton për mrekulli futbollisti, jeta e të cilit u var në fije të perit dje në një stadium ukrainas. Incidenti traumatizues ndodhi…

Apr 1 2014 / No Comment / Read More »
Bukuroshja me e rrezikshme ne bote(video) » Nokautohet LeBron James, shiko cfar tmerri..!! (VIDEO) » Video sportive që bëri 5 milionë njerëz të lotojnë!!! » Rrezikon jetën për rekord (VIDEO) » Sporti pa kurrfarë regulla të lojës (VIDEO) »